Daily Archives: 20/11/2018

Лего радионица

previous arrownext arrow
Slider

У суботу, 17. новембра 2018. одржали смо секцију за LEGO MINDSTORMS где су се ученици из обе смене састали и успели да направе слона  од Лего коцки. Остало је још да слонче добије програм и да крене са радом.

Завршна горанска радионица

17.11.2018. године У оквиру реализације Пројеката ,, Заштита, очување, вишенаменско коришћење  и подизање свести  и знања о вредностима шума код младих” и спровођења програма едукације за најмлађе припаднике Покрета горана, Покрет горана Србије у сарадњи са Министарством пољопривреде, шумаљрства и водопривреде, организовао је завршну  горанску  радионицу  на којој је учествовало више  од тридесет екипа од по три члана из свих градова Србије.

Екипа наше школе учествовала је у саставу:

• Нина Гавриловић 6-6
  • Василије Тодоровић 6-4
  • Лука Бараћ 6-4

На поменутом такмичењу, које је одржано 17.11.2018. године,  Тим наше школе је освојио друго место. Као награду  за одличан пласман, трочлана екипа и ментор, наставница биологије Драгана Петровић, од Покрета горана Србије, су   добили едукативни камп на Тари  у трајању од 7 дана.