Daily Archives: 22/12/2022

Хуманитарна радионица

Хуманитарни базар који ће бити одржан у четвртак, 22.децембра у холу наше школе је у суботу 17. децембра, окупио ученике одељења VII-6. У просторији парохијског дома одржана је креативо хуманитарна радионица. Радионицу је водила креативна Вера Стојковић. Вредне руке наших ученика направиле су прелепе новогодишње украсе. Позивамо вас да дођете на базар и улепшате своју новогодишњу јелку!

Изложба старих модела аутомобила

У среду 21. децембра у медијатеци наше школе је била изложба старих модела аутомобила (свих боја, величина и марки). Неки примерци су стари преко седамдесет година. Колекција броји приближно 500 модела аутомобила. Улазница је 50 динара, а прикупљен новац иде у хуманитарне сврхе. Власник аутомобила је колекционар Дамјан Радуловић ученик IV-6, који је излечени онколошки пацијент. Из тих разлога жели да помогне болесној деци. Подржимо овог сјајног дечака.