disa miki

Мислим да смо доста прецизно одредили где смо у простору Међутим, за све нас, запослене у овој школи, важније је наше место и улога у времену. Колико смо кадри да одговоримо на његове изазове?  Модерна времена траже такве људе, људе спремне на изазов, спремне на  напор. Чини ми се да ми у овој школи  јесмо такви.

Идеја нове школе намеће потребу за савременим, модерно опремљеним кабинетима, мултидисциплинарни приступ раду, примену научно-истраживачког рада, максималну сарадњу унутар колектива и сарадњу са свим оним који могу да учине наш посао квалитетнијим.

Поносан сам што могу да кажем да су нам, не само сарадници, већ и пријатељи, људи из локалне самоуправе, привредних субјеката наше општине али и и стручњаци из РХМЗ, ЗЗПС, РГФ, Библиотека града Београда итд. Верујем да смо са таквим пријатељима на правом путу.

"Пут морамо пронаћи, или га сами створити". Морамо бити актуелнији од интернета, занимљивији  од играоница, узбудљивији  од  улице.  Деца су најбољи мотив да све ово постигнемо!

Мирослав Давидовић, директор школе

10822092