Успех наших ученика
На Републичком такмичењу из руског језика, одржаном на Филолошком факултету у Београду, СИМЕОН МИЛЕТИЋ, ученик 8/1, освојио је ПРВО место, показавши изузетно знање, труд и љубав према руском језику.
Такође, похваљујемо и нашу ученицу Иву Живојиновић, 8/1, која је учествовала на истом такмичењу и достојно представљала школу.
Честитамо ученицима и желимо им још много успеха!
Ментор:
Катица Спајић, наставник руског језика