На Филозофском факултету у Београду одржана свечана додела диплома и награда ученицима који су остварили изузетне резултате на Републичком такмичењу из руског језика.
Нашем ученику Симеону Милетићу, 8/1, уручене су диплома и награда за освојено прво место на Републичком такмичењу из руског језика.
Овај велики успех представља понос за нашег ученика, његове родитеље, наставнике и целу школу.
Симеон је својим знањем и радом достојно представљао нашу школу и постигао изузетан резултат на највишем нивоу.
Честитамо Симеону и желимо му још много успеха у даљем школовању и такмичењима.
Катица Спајић, наставник руског језика
