Daily Archives: 06/10/2023

Дечја недеља

Поводом обележавања манифестације “Дечја недеља”, која се одржава сваког октобра, часу у библиотеци, присуствовали су ученици IV4, одељења учитељице Данијеле Ч. Ђорђевић. Тим поводом се разговарало о темама које су значајне деци у њиховом одрастању, као што су другарство, пријатељство, разумевање, поверење, подршка, пажња и разговори. Разговарали смо о разумевању између деце и одраслих, као и о међусобном разумевању вршњака. Час смо употпунили са четири чаробне речи – ХВАЛА, МОЛИМ, ИЗВИНИ, ИЗВОЛИ. Деца су активно учествовала у реализацији овог часа и захвалили се на лепо проведеном времену у школској библиотеци.

библиотекари школе: Маја Благојевић, наставник српског језика и Даница Којић, дипломирани библиотекар.