Продужени боравак

Наша школа има дугу традицију у организовању наставе продуженог боравка у првом и другом разреду. Боравак ученика је организован у периоду од 11:15 h до 16:00 h.

gvirko

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА ЈЕ СЛЕДЕЋА:

од 11: 30 h до 12:30 h     ручак у школској кухињи
од 12:30 h до 13:30 h     слободне активности осмишљене и прописане за сваки дан
од 13:30 h до 15:05 h израда домаћих задатака и утврђивање обрађеног градива
од 15:05 h до 16:00 h     слободно време до доласка родитеља

Циљ нам је да по завршетку наставе, а до повратка родитеља са посла осигурамо деци квалитетно и контролисано провођење времена . Верујемо да управо продужени боравак родитељима омогућава већу флексибилност и задовољство али и остварење квалитетне сарадње са школом,док ће ученици имати на располагању више слободног времена јер у школи имају осигурану помоћ у учењу,писању домаћих задатака и извршавању осталих школских обавеза,а родитеље овај начин рада  растерећује и помаже им.

Школа поседује наменски опремљене учионице за продужени боравак које садрже компјутере, телевизоре, DVD- уређаје, различите друштвене игре које се могу користити у периоду слободних активности. Учионице су декорисане како би време проведено у њима деци било пријатно.

Поред овога у продуженом боравку се користе  и други  наменски одрађени простори које школа поседује као што су фискултурна сала, ђачка кухиња, библиотека,медијатека, учионица на отвореном као и атријум који је преуређен у брод у којем деца радо проводе своје време.

fudbal sa knjigom lepi

ПОШТОВАНИ И ДРАГИ РОДИТЕЉИ !

С ПОВЕРЕЊЕМ УПИШИТЕ ВАШЕ ДЕТЕ У НАШ ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК,А ДОК СТЕ ВИ НА ПОСЛУ О ВАШЕМ ДЕТЕТУ БРИНЕ СТРУЧАН И ОДГОВОРАН УЧИТЕЉСКИ КАДАР НАШЕ ШКОЛЕ.

Завирите...на следећој страни показаћемо вам како то изгледа...

ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК У ДУЛОВОЈ ШКОЛИ

boravak6